Sugrįžęs Valančiūnas padėjo „Grizzlies“ pratęsti pergalių seriją

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje dar vieną pergalę iškovojo Memfio „Grizzlies“ ekipa. Tayloro Jenkinso auklėtiniai su Jonu Valančiūnu priešakį išvykos rungtynėse 120:113 (23:20, 35:27, 32:31, 30:35) palaužė Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus ir pratęsė pergalių seriją.

Po smegenų sukrėtimo ant parketo sugrįžęs Jonas Valančiūnas surinko eilinį dvigubą dublį. Lietuvis per 30 žaidimo minučių pelnė 21 tašką (3/4 trit., 6/13 dvit.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Pataikydamas 3 iš 4 tolimų metimų aukštaūgis pagerino savo karjeros rekordą.

„Grizzlies“ rungtynėse pirmavo beveik visas rungtynes. Didžiausias svečių pranašumas trečiajame kėlinyje išaugo iki 16 taškų, o prieš lemiamą ketvirtį „Grizzlies“ turėjo 14 taškų persvarą. Vis tik paskutinę mačo minutę rungtynėse vėl užsiliepsnojo intriga, kai „Blazzers sumažino atsilikimą iki vos 3 taškų, tačiau paskutinę atkarpą sėkmingiau žaidę svečiai išrašė šeimininkams penktąją nesėkmę iš eilės.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė J. Morantas, kuris per 30 minučių pelnė 28 taškus (3/4 trit., 5/11 dvit., 9/12 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Blazers“: C.J. McCollumas 27, Damianas Lillardas, Normanas Powellas 17, Jusufas Nurkičius 16, Carmelo Anthony 12.

„Grizzlies“: Ja Morantas 28, Jonas Valančiūnas, Dillonas Brooksas, Kyle'as Andersonas 16, Brandonas Clarke'as 10.

Memphis Grizzlies on Twitter: „????? ??? ?? ??????????? ???????……… ⚡️: 21 points | 10 rebounds | 2 ast in 30 min. @JValanciunas | #GrizzHighlights https://t.co/DsZ0TaDJVY“ / Twitter