R. Westbrooko šou atvedė „Thunder“ į 8-ąją pergalę iš eilės, „Cavs“ po ilgos pertraukos laimėjo antrąkart iš eilės (VIDEO, REZULTATAI)

Oklahomos „Thunder“ kaip reikiant įsibėgėjo ir Russello Westbrooko vedama ekipa 122:112 nugalėjo Filadelfijos „76ers“, o tai buvo aštunta pergalė iš eilės.
Šiose rungtynėse R. Westbrookas pelnė net 37 taškus, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 kamuolius. Įžaidėjui pirmoji rungtynių pusė nebuvo ideali. Jis per pirmus du kėlinius pataikė tik 6 metimus iš 20, tačiau po pertraukos sugebėjo pataikyti 8 metimus iš 13.

Jis taip pat sulaukė ir labai solidžios pagalbos iš Paulo George‘o, kuris pelnė 31 tašką.

Trečiojo kėlinio pradžioje po Beno Simmonso dėjimo „76ers“ pirmavo 75:68, tačiau po kelių akimirkų Oklahomos ekipa spurtavo 12:0. Vis dėlto, dviženklį pranašumą „76ers“ panaikino ir dar buvo įsiveržę į priekį (98:97), tačiau ketvirtajame kėlinyje viską išsprendė R. Westbrookas.
„Thunder“ gretose R. Westbrookas su 37 taškais ir P. George‘as su 31 buvo rezultatyviausi, Stevenas Adamsas pridėjo 20 (13 atk. kam.), Carmelo Anthony 16, o Jerami Grantas 11.
„76ers“ komandoje Joelis Embiidas pelnė 27 taškus (10 atk. kam.), Benas Simmonsas pridėjo 22, Dario Šaričius 16, Robertas Covingtonas 11, o T.J. McConnellis 10.

Tuo metu Klivlendo „Cavaliers“ pasinaudojo prasta Detroito „Pistons“ komandos forma ir 121:104 iškovojo lengvą pergalę.
„Cavaliers“ pirmą kartą laimėjo dukart iš eilės po to, kai gruodžio 9-17 dienomis Klivlendo komanda triumfavo 5 kartus iš eilės. Tuo metu „Pistons“ patyrė jau 8-ąją nesėkmę paeiliui.
Dar praėjusią savaitę „Cavaliers“ turėjo įtemptą komandos susirinkimą, treneris Tyronnas Lue pakeitė šiek tiek ekipos rotaciją ir atsitiesė po to, kai per 13 rungtynių pralaimėjo 10 kartų.
„Cavaliers“ komandoje LeBronas Jamesas pelnė 25 taškus (14 rez. perd., 8 atk. kam.), Kevinas Love‘as pridėjo 20 (11 atk. kam.), J.R. Smithas 15, Isaiah Thomasas 14, Kyle‘as Korveris ir Jae Crowderis po 12.
„Pistons“ komandoje Tobiasas Harrisas ir Anthony Tolliveris pelnė po 20 taškų, Andre Drummondas pridėjo 17 (11 atk. kam.), Reggie Bullockas ir Stanley Johnsonas po 14.

Milvokio „Bucks“ 110:96 Čikagos „Bulls“
Finikso „Suns“ 102:113 Hjustono „Rockets“
Sakramento „Kings“ 98:113 San Antonio „Spurs“