D. Sabonio sėkmingą žaidimą nustelbė K. Porzingio šou, J. Valančiūnas liko savo paties šešėlyje (VIDEO)

Niujorke įvyko lietuviškų komandų susirėmimas, kur susitiko vietos „Knicks“ ir Indianos „Pacers“. Tiesa, aikštėje pasirodė tik vienas lietuvis, o pergalę šventė aikštės šeimininkai 108:101.

Kertinis lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje. Lemiamą ketvirtį „Knicks“ laimėjo 36:17 ir taip užsitikrino pergalę.

Pralaimėtojų gretose Domantas Sabonis nors kilo nuo suolo, žaidė vis tiek 29 minutes per kurias pelnė 16 taškų (6/9 dvit., 4/4 baudos), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tris kartus suklydo ir du prasižengė.

Aikštėje eilinį kartą nepasirodė Mindaugas Kuzminskas, tačiau jo komandos draugas Kristapas Porzingis surengė neeilinį pasirodymą. Latvis per 38 minutes pelnė 40 taškų (13/20 dvit., 2/4 trit., 8/9 baudos), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo net 6 varžovų metimus, vos kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Jam taip pat puikiai talkino Timas Hardaway Jr. Pelnęs 16 taškų. „Pacers“ gretose už D. Sabonį rezultatyviau žaidė tik Thaddeusas Youngas su 18 taškų ir Victoras Oladipo savo sąskaitoje turintis 17 taškų.

Tuo tarpu po ilgos pertraukos namo sugrįžę Toronto „Raptors“ krepšininkai buvo priversti pripažinti Vašingtono „Wizards“ ekipos pranašumą 96:107.

„Wizards“ jau pirmą ketvirtį laimėjo 32:17, o dėl to „Raptors“ visas rungtynes buvo besivejančių vaidmenyje.

„Raptors“ ekipai taip pat silpnai padėjo ir Jonas Valančiūnas. Vidurio puolėjas aikštėje praleido tik 18 minučių per kurias pelnė 6 taškus (3/4 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, du kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Raptors“ šansus gyvus išlaikyti bandė DeMaras DeRozanas pelnęs 26 taškus, tuo tarpu Normanas Powellas pelnė 19. Tuo tarpu Kyle‘as Lowry aikštėje praleido 11 minučių ir pelnė 2 taškus. Jis pirmoje rungtynių pusėje užsidirbo dvi technines pražangas ir buvo išvarytas iš aikštės.

„Wizards“ ekipoje puikiai atrodė Bradley Bealas pelnęs 38 taškus (4/6 trit.), Otto Porteris Jr. Pridėjo 19.