Bomba iš už Atlanto: prie „Nets“ žvaigždyno jungiasi Griffinas

Prie Bruklino „Nets“ žvaigždyno prisijungia dar viena skambi pavardė. Komandos gretas papildys Blake’as Griffinas. Krepšininkas Bruklino komandoje praleis mažiausiai iki sezono pabaigos. Pagal dabartinį kontraktą sutartis galioja iki šio sezono pabaigos.

31-erių vidurio puolėjui tai bus vos trečioji komanda NBA lygoje. Iki šios krepšininkas atstovavo Los Andželo „Clippers“ ir Detroito „Pistons“. Griffinas atvykęs į Brukliną jėgas dar kartą suvienys su buvusiu „Clippers“ komandos draugu DeAndre’u Jordanu, taip pat sujungs jėgas su Jamesu Hardenu, Kyle’u Irvingu ir Kevinu Durantu.

Blake’as Griffinas su „Nets“ klube uždirbs minimalų veterano atlyginimą, o jo rolė komandoje netūrėtų būti didelė. Pasak JAV žiniasklaidos krepšininkas turėtų komandoje užimti atsarginio vidurio puolėjo rolę.

Griffinas per savo karjerą net šešis kartus buvo išrinktas į „Visų žvaigždžių“ rungtynes. Puolėjas šiame sezone iš viso sužaidė 20 rungtynių ir vidutiniškai rinko po 12,3 taško, atkovojo 5,2 kamuolius ir atliko 3,9 rezultatyvaus perdavimo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts