„Baskonia“ nesugebėjo įveikti „Armani Exchange“

Lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ ekipa (0-2) ir toliau neranda savojo žaidimo. Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama ekipa, namuose 64:78 (17:19, 13:19, 17:19, 17:21) nusileido Milano „Armani Exchange“ (2-0) krepšininkams, kuriems tai buvo antroji pergalė iš eilės.

Šeimininkai rungtynėse taškas į tašką kovėsi iki antrojo kėlinio vidurio, tačiau tada svečiai iš Italijos surengė spurtą 12:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos sugrįžusi „Baskonia“ naujų vėjų nebeatnešė, o persvarą padidinę svečiai gan nesunkai iškovojo antrąją pergalę.

Rokas Giedraitis rungtynėse buvo vienas rezultatyviausių. Lietuvis per 37 žaidimo minutes pelnė 14 taškų (1/3 trit., 4/6 dvit., 3/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir kartą atliko rezultatyvų perdavimą.

Kitas lietuvis Tada Sedekerskis per 12 aikštelėje praleistų minučių pelnė 4 taškus (0/3 trit., 2/2 dvit.) ir atkovojo 3 atšokusiu kamuolius.