„Nevėžis“ FIBA Europos taurės antrame etape patyrė pirmąją nesėkmę (VIDEO)

Šį vakarą nesėkmingai kovą FIBA Europos taurėje pratęsė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai.

Itin nesėkmingai mačo pabaigą sužaidę kėdainiečiai išvykoje 79:85 nusileido „Egis Kormend“ klubui.

Antrasis FIBA Europos taurės etapas šiems klubams prasidėjo skirtingai. Pirmose antrojo etapo rungtynėse „Nevėžis“ iškovojo pergalę, o varžovai startavo nesėkme.

Visą mačą lygiai su varžovais žaidę „Nevėžio“ krepšininkai 36 rungtynių minutę dar turėjo septynių taškų persvarą (77:70), tačiau tuomet jų puolimas sustojo, o varžovai lemiamą atkarpą laimėjo 15:2 iš džiaugėsi pirmąją pergale antrajame FIBA Europos taurės etape.