Be Daviso žaidę ,,Lakers“ ir toliau buksuoja

L.Jamesas

Šiąnakt Detroite vykusiose rungtynėse vietos ,,Pistons“ iškovojo įtikinamą pergalę pries Los Andželo ,,Lakers“ ekipą rezultatu 107-92. Be traumą patyrusio vieno iš lyderio A.Daviso žaidusiems čempionams tai buvo jau antrasis pralaimėjima iš eilės.

Abi komandos aktyviai pradėjo rungtynes ir keitėsi greitokims bei rezultatyviomis atakomis, tačiau po ilgosios pertraukos grįžę čempionai pradėjo buksuoti ir nepataikyti svarbių metimų. Žaidimą į savo rankas perimti bandė L.Jamesas ir K.Kuzma, tačiau puikiai aukštaūgius išnaudoję ,,Pistons“ ketvirtą kėlinį pradėjo su 4 taškų persvara.

Paskutiniame ketvirtyje dominavę šeimininkai laimėjo kėlinį rezultatu 25-14 ir iškovojo užtikrinta pergalę. ,,Lakers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė L.Jamesas (22 taškai, 7 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų) ir K.Kuzma (22 taškai, 10 atkovotų kamuolių). ,,Pistons“ gretose išsiskyrė B.Griffinas (23 taškai), W.Ellingtonas (20 taškų) ir M.Plumlee (17 taškų, 10 atkovotų kamuolių).

Vakarų konferencijoje karaliaus vedami čempionai su 14 pergalių ir 6 pralaimėjimais yra trečioje vietoje, o Detroito ,,Pistons“ su 5 pergalėmis ir 14 pralaimėjimų užima vos 14 vietą Rytų konferencijoje.