Beprotišką atstumą dėl žaidimo rinktinėje nukeliavęs L. Scola pagyrė naują pasaulio čempionato atrankos formatą

Šią savaitę startavo nauja atrankos į pasaulio čempionato sistema, kuri susilaukė nemažai kritikos iš krepšininkų bei kitų krepšinio pasaulio atstovų. Visgi, naujoji sistema turi ir gerbėjų, o vienas jų – Luisas Scola.

Kinijoje rungtyniaujantis žaidėjas nepabūgo ilgos kelionės ir padėjo Argentinos rinktinei iškovoti pergalę 96:63 prieš Paragvajaus rinktinę. Daugiau nei 18 tūkstančių kilometrų įveikęs krepšininkas su 22 taškais, 11 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyviais perdavimais buvo naudingiausias savo rinktinės žaidėjas, o po šios dvikovos jis išsakė savo palaikymą naujam atrankos formatui bei pasidžiaugė 10000 į rungtynes susirinkusių žaidėjų palaikymu.

„Man išties patinka nauja kvalifikacijos tvarka: dabar visos rungtynės yra svarbios. Tai yra geras formatas, kuriame yra daug daugiau emocijų, nei ankstesniame formate.

Prie aktyviai mus palaikiusių gerbėjų mes sužaidėme geras rungtynes ir privalėjome laimėti. Mes šiame mače jautėmės labai komfortabiliai. Kartais būna rungtynių, kurias galima laimėti ir žaidžiant blogai, tačiau šįkart nebuvo nieko panašaus“, – TYC Sports kalbėjo 37 metų veteranas.

Po 28,8 taško per rungtynes Kinijoje vidutiniškai renkantis L. Scola su komandos draugais jau rytoj stos į dar vieną akistatą pasaulio čempionato atrankoje, šįkart su Panamos rinktine.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts