Beprotybė pasaulio krepšinio čempionato atrankoje: Australija ir Flipinai sudalyvavo masinėse muštynėse (VIDEO)

Pasaulio krepšinio čempionato atrankos pirmas etapas baigėsi skandalingai – jungtinėje Australijos ir Azijos grupėje mačas tarp Australijos ir Filipinų buvo nutrauktas dėl masinių muštynių.

Trečiajame kėlinyje Australijos komanda pirmavo 79:48, o po kietos pražangos australas stojo ginti savo komandos draugo ir patiesė varžovą ant žemės. Pamatę tokį veiksmą Filipinų atstovai visiškai pametė savo galvą – tiek aikštėje buvę krepšininkai, tiek ir ant suolo buvę jų žaidėjai puolė į aikštę ir pradėjo masines muštynes.

Pamatę tokius veiksmus arbitrai neturėjo kito pasirinkimo kaip tik sustabdyti mačą ir pasitarti su FIBA. Nuspręsta susitikimą užbaigti ir iki jo pabaigos diskvalifikuoti net 13 žaidėjų – 4 australus ir 9 Filipinų žaidėjus, tad mačą ši rinktinė buvo priversta užbaigti žaisdama trise prieš penkis.

Tiesa, likę filipiniečiai nusprendė tiesiog išsibauduoti, kad aikštėje neliktų dviejų būtinų žaidėjų ir mačas būtų nutrauktas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts