Besiruošiant išvykai į Kauną paskelbtas išplėstinis Slovėnijos rinktinės sąrašas

Likus lygiai trims savaitėms iki Slovėnijos krepšinio ekipos stovyklos, rinktinės vyriausiasis treneris Aleksanderis Sekuličius paskelbė išplėstinį 24 krepšininkų sąrašą. Slovėnijos rinktinė birželio 7 dieną susirinks į stovyklą, kur praleis 16 dienų pasiruošimui, o birželio 25 d. išvyks į Lietuvą, kur kovos dėl olimpinio kelialapio.

Į rinktinę taip pat įtraukti ir Dalaso „Mavericks“ lyderis Luka Dončičius bei Denverio „Nuggets“ atstovaujantis Vlatko Čančaras. Sąraše taip pat atsidūrė ir trys Eurolygos žaidėjai – Zoranas Dragičius (Vitorijos „Baskonia“), Žanas Šiško (Miuncheno „Bayern“ ir Klemenas Prepeličius (Valensijos „Basket“).

Vis tik, į sąrašą šiais metais įtrauktas nebuvo Anthony Randolphnas, kuris 2017 metais buvo vienas iš pagrindinių komandos pergalių kalvių bei padėjo Slovėnijos rinktinei tapti Europos čempione.

Slovėnijos rinktinės kandidatai: Žiga Dimecas, Zoranas Dragičius, Gregoras Glasas, Luka Lapornikas, Miha Lapornikas, Janas Kosi, Aleksejus Nikoličius, Alenas Omičius, Klemenas Prepeličius, Blažas Mahkovičius, Blažas Mesičekas, Edo Muričius, Gregoras Hrovatas, Maticas Rebecas, Luka Rupnikas, Žanas Šiško, Miha Škedeljas, Alenas Hodžičius, Jaka Blažičius, Vlatko Čančaras, Luka Dončičius, Martinas Krampeljas, Jurijus Macura, ir Gašperas Vidmaras.

Olimpinė atranka vyks birželio 29 – liepos 4 dienomis, Kaune. Slovėnijos rinktinė rungtyniaus B grupėje kur susitiks su Anglą ir Lenkija. Tuo tarpu Lietuva kovos A grupėje prieš Pietų korėją ir Venesuelą. Kelialapį į Tokio olimpines žaidynes iškovos tik turnyro nugalėtoja.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts