Galingas D. Sabonio žaidimas atvedė „Pacers“ į pergalę prieš „Bulls“

Lietuvio vedama ekipa iškovojo dar vieną pergalę NBA lygoje. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (31-17) ekipa namuose po pratęsimo 115:106 (25:24, 30:27, 25:29, 20:20, 15:6) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (19-31) komandą.

Jau nuo pirmų minučių virė tikra kova, o abi ekipos turėjo progą pirmauti. Toks lygus aidimas tęsėsi visą mačą, tad komandoms prireikė pratęsimo. Tiesa, jame nesunkiai pergalę pasiekė mūsiškio klubas.

D.Sabonis per 38 minutes surinko 15 taškų (5/11 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 5/8 baudų metimai), jis taip pat atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei 4 sykius prasižengė.

Prie mūsiškio prisijungė Victoras Oladipo, kuris didžiąją sezono dalį praleido. Būtent jo pataikyta vienintelis tritaškis iš septynių atnešė pratęsimą.