„Betsafe–LKL“ II turas: „Vytautas“ – „Šiauliai“ (apžvalga)

Lkl.lt informacija

Ketvirtadienį skaudų antausį FIBA Čempionų lygos atrankoje patyręs Prienų–Birštono „Vytautas“ mėgins atsitiesti kovoje su „Šiauliais“.

Nepaisant pergalės dviejų taškų skirtumu Olandijoje, atsakomajame mače Virginijaus Šeškaus nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio Groningeno „Donar“ krepšininkams.

Į Prienus atvyksta naują klubo istorijos puslapį verčiantys „Šiauliai“. Sunkioje krizėje buvęs ir blogiausią sezoną istorijoje sužaidęs klubas gali kiek ramiau atsikvėpti. Saulės miesto ekipos vadžias į savo rankas perėmė legendinis Antanas Sireika.

Specialistas kardinaliai pakeitė komandos veidą. Iš dabartinės sudėties geltonai juodus Šiaulių marškinėlius praėjusį sezoną vilkėjo tik Donatas Sabeckis ir Rytis Pipiras.

Tuo metu „Vytautas“ yra vienas mažiausiai pasikeitusių LKL klubų, lyginant su praėjusiu sezonu. Komandoje liko net šeši krepšininkai.

Ilgalaikius planus dėliojantys „Šiauliai“ turi vieną jauniausių sudėčių visoje lygoje. Vieninteliai Arminas Urbutis (31) ir Vytautas Šarakauskas (35) yra vyresni nei 24-erių metų amžiaus, likusių devynių krepšininkų amžiaus vidurkis siekia vos 22,2 metų.

Būtent jaunas amžius ir patirties stoka galėjo pakišti „Šiauliams“ koją mače su „Neptūnu“. Visgi, pasak A. Sireikos, tai natūralus pereinamasis jaunos komandos laikotarpis.

„Trūksta savitarpio supratimo, natūralu. Aš jais tikiu, bet žvaigžde niekas iškart negimė. Reikia dirbti, reikia mokytis, reikia sugebėti savo talentą savaip panaudoti“, – po mačo sakė „Šaulių“ vairininkas.

Mačo Prienuose pradžia – sekmadienį 17.00 val., jos tiesiogiai –DELFI ir lkl.lt portaluose.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts