Beveik pusšimtį taškų pelnęs Jokičius nukalė pergalę prieš „Grizzlies“

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalių serija nutrūko Memfio „Grizzlies“ (29-27) ekipai. Išvykos rungtynėse be Jono Valančiūno rungtyniavusi Memfio ekipa po dviejų pratęsimų 137:139 (35:27, 25:29, 35:31, 21:29, 21:23) nusileido Denverio „Nuggets“ (37-20) krepšininkams, kuriems tai buvo trečioji pergalė paeiliui.

Nikola Jokičius per 45 žaidimo minutes pelnė 47 taškus (2/6 trit., 18:25 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei buvo arti savo karjeros rekordo – 50 taškų.

Lietuvis Jonas Valančiūnas rungtynėse negalėjo dalyvauti dėl smegenų sukrėtimo.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Grizzlies“ turėjo dviženklį pranašumą, tačiau šeimininkai surengė įspūdingą spurtą 14:2 ir išplėšė pratęsimą. Pirmajame pratęsime dar kartą pergalę savo rankose turėjo svečiai, tačiau tritaškį pataikęs Willas Bartonas išpešė dar vieną pratęsimą, kuriame sėkmingiau „Grizzlies“ nerado priešnuodžio Jokičiui bei turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 47, Willas Bartonas 28, Michaelas Porteris 21, Paulas Millsapas, JaMychalas Greenaspo 12, P.J. Dozieras 10.

„Grizzlies“: Ja Morantas 36, De'Anthony Meltonas 25, Graysonas Allenas 24 , Xavieras Tillmanas 18, Kyle'as Andersonas 11Johnas Koncharas 10.