J. Valančiūnas atvedė „Raptors“ į pergalę, neišsiskyręs D. Sabonis taip pat šventė laimėjimą (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa ir toliau išlieka Rytų konferencijos pirmoje vietoje kai 103:98 susitvarkė su Šarlotės „Hornets“.

Puikiai šiose rungtynėse atrodęs Jonas Valančiūnas pelnė 18 taškų (6/12 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, keturiskart suklydo, dukart prasižengė.

Lietuvis jau po pirmojo kėlinio buvo tikras Dwighto Howardo galvos skausmas. Centras pelnė 9 taškus ir atkovojo 3 kamuolius. Per pirmą kėlinį JV sugebėjo pelnyto 4 taškus dėjimais.

Dar prieš lemiamą ketvirtį „Raptors“ pirmavo 13 taškų skirtumu, tačiau „Hornets“ greitai sumažino atsilikimą iki 2, vis dėlto DeMaras DeRozanas ir Kyle‘as Lowry tolimais metimais leido Kanados ekipai švęsti pergalę.

Tai buvo 11-oji „Raptors“ pergalė per paskutines 12 rungtynių.

„Raptors“ gretose rezultatyviausias buvo D. DeRozanas su 19 (8 rez. perd.), J. Valančiūnas pridėjo 18, Serge‘as Ibaka 17 (8 atk. kam.), K. Lowry 14 (10 atk. kam.), C.J. Milesas ir Fredas VanVleetas po 12.

„Hornets“ ekipoje Kemba Walkeris pelnė 27 taškus, Jeremy Lambas 16, Frankas Kaminsky 15, D. Howardas (10 atk. kam.) ir Nicolas Batumas (8 rez. perd.) po 10.

Tuo metu Indianos „Pacers“ po dar sunkesnės kovos 98:95 palaužė Vašingtono „Wizards“.

„Pacers“ ekipai tai buvo labai svarbi pergalė, kadangi jie yra Rytų konferencijos ketvirtoje vietoje, o „Wizards“ – penktoje ir dabar ekipas skiria tik vienas pralaimėjimas.

Domantas Sabonis šiose rungtynėse per 18 minučių pelnė 8 taškus (2/6 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, keturiskart suklydo ir dukart prasižengė.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Pacers“ turėjo 17 taškų pranašumą, o lemiamą ketvirtį pradėjo turint 15 taškų persvarą. Vis dėlto „Wizard“ sugebėjo atsitiesti ir likus 36 sekundėms komandas skyrė tik taškas. Victoras Oladipo nepataikė, o Bradley Bealo metimas likus 19 sekundžių, kuris galėjo persverti rezultatą, buvo netikslus. Po to V. Oladipo pataikė tik vieną baudos metimą, tačiau B. Bealas ir vėl prametė.

„Pacers“ ekipoje V. Oladipo pelnė 33 taškus, Bojanas Bogdanovičius 20, Cory Josephas 16, o Mylesas Turneris 12 (13 atk. kam.).

„Wizards“ gretose B. Bealas pelnė 22 taškus (11 rez. perd.), Otto Porteris pridėjo 17 (8 atk. kam.), Markieffas Morrisas 12, Mike‘as Scottas ir Marcinas Gortatas po 10.