C. Anthony paskutinės sekundės metimu atnešė pergalę prieš „Raptors“

NBA lygoje apie save priminė vienas iš veteranų, kuris savo laiku buvo laikomas elitiniu žaidėju. Carmelo Anthony su atstovaujama Portlando „Trail Blazers“ pranoko praeito sezono čempionus Toronto „Raptors“ rezultatu 101:99 (15:24, 31:32, 23:22, 32:21).

Nors, pirmame kėlinyje geriau žaidė „Raptors“, tačiau „Trail Blazers“ nepasidavė ir nepaleido varžovų. Kiti ketvirčiai klostėsi tolygiai, tačiau paskutinė dalis sėkmingiau susiklostė C. Anthony ekipai, o pats žaidėjas paskutinėmis sekundėmis pataikė lemiamą metimą, kuris leido išsiveržti į priekį.

C.Anthony šiose rungtynėse per 36 minutes sumetė 28 taškus (5/9 dvit., 5/8 trit., 3/3 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius.

„Trail Blazers“: C. Anthony 28, D. Lillardas 20, H. Whiteside 14.

„Raptors“: K. Lowry 24, S. Ibaka 17, Ch. Boucher 12.