Antroje mačo pusėje spurtavęs „Lietkabelis“ įveikė „Dzūkiją“ (VIDEO)

Lkl.lt informacija

Trečiajame kėlinyje spurtavę Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai iškovojo antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Po ilgosios pertraukos atkarpą 21:9 laimėję Artūro Štalbergo auklėtiniai 69:55 nugalėjo nė karto nepirmavusią Alytaus „Dzūkijos“ ekipą.

Alytiškiai kovą po krepšiu laimėjo 53:40, o Paulius Petrilevičius ir Andrejus Šelakovas sugriebė po 10 atšokusių kamuolių, tačiau net tai „Dzūkijai“ pergalės neatnešė.

„Lietkabelio“ gretose išsiskyrė link trigubo dublio žygiavęs amerikietis Lorenzo Williamsas, pelnęs 13 taškų, atkovojęs 6 kamuolius bei atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. 12 taškų ir 8 atkovotus kamuolius pridėjo Vaidas Čepukaitis, o Darjušo Lavrinovičiaus ir Williamo Taltono sąskaitose – po 9 taškus.

Alytaus komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Paulius Danisevičius, surinkęs 11 taškų bei pasižymėjęs įspūdingu perdavimu Mindaugui Sušinskui. Gediminas Žalalis ir M. Sušinskas pelnė po 8 taškus.

Nerezultatyviai mačą pradėję „Dzūkijos“ krepšininkai per pirmąsias 7 minutes buvo pelnę vos 2 taškus (2:10), tačiau iki ilgosios pertraukos žaidimą kiek stabilizavo – 26:28.

Trečiajame kėlinyje alytiškiai įkrito į duobę – pralaimėjo atkarpą 9:21 (35:51) ir per likusį rungtynių laiką atsitiesti jau nesugebėjo – 55:69.