„Žalgiris“ pusfinalį pradėjo triuškinančia pergale prieš „Lietkabelį“

lkl.lt

Kauno „Žalgiris“ trečiąjį kėlinį pradėjo įspūdingu spurtu, pabėgo nuo savo varžovų ir „Betsafe–LKL“ pusfinalio seriją pradėjo užtikrinta pergale. Kauniečiai sugebėjo susitvarkyti su vos aštuonis žaidėjus turėjusiu Panevėžio „Lietkabeliu“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Daugiau negu dvigubai trečiąjį kėlinį laimėjęs „Žalgiris“ 78:58 (18:11, 18:21, 23:10, 19:16) nepasigailėjo svečių iš Panevėžio, kurie sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes. Antrosios serijos rungtynės Panevėžyje vyks ketvirtadienį.

Vidutiniškai net po 100 taškų ketvirtfinalyje rinkę panevėžiečiai vos antrą kartą šį sezoną nesurinko 60 taškų. Prieš tai „Lietkabelis“ nerezultatyviausias rungtynes buvo sužaidęs taip pat prieš kauniečius, kai spalį pralaimėjo 58:71.

Kauniečių gretose ryškiausiomis spalvomis spindėjo 16 taškų surinkęs ir 9 atšokusius kamuolius atkovojęs Brandonas Daviesas. 12 taškų pridėjo Aaronas White‘as.

Puikiai rungtynes pradėjęs „Žalgiris“ jau pirmojo ketvirčio metu turėjo devynių taškų persvarą – 18:9.

Per pusšeštos minutės antrajame kėlinyje nė karto nesuklydę svečiai savo atsilikimą sugebėjo sumažinti iki minimumo (25:26).

Po ilgosios pertraukos iš toli pradėję pataikyti žalgiriečiai per aštuonias minutes praleido vos du taškus, surengė įspūdingą spurtą 17:2 ir pabėgo nuo varžovų – 53:34.

Ketvirtasis kėlinys tarp komandų jau buvo tik formalumas, kurio metu „Žalgiris“ dar labiau padidino savo pranašumą.

„Lietkabeliui“ šiose rungtynėse padėti negalėjo rezultatyviausias komandos žaidėjas Ike‘as Iroegbu (vid. 13,9). Panevėžiečiai taip pat vertėsi be Karolio Giedraičio, Simo Jasaičio ir Marko Čakarevičiaus.

Kauniečių gretose į rikiuotę sugrįžo čiurnos traumą išsigydęs Artūras Milaknis. Ketvirtfinalio etapą praleidęs snaiperis į panevėžiečių krepšį įmetė 8 taškus ir pataikė 2 tritaškius iš 8.