Latvis surengė dar vieną rezultatyvų pasirodymą ir padėjo „Nets“ nugalėti „Celtics“

NBA lygoje rungtyniaujančiam latviui pavyko vėl pasižymėti rezultatyvumu ir iškovoti pergalę su savo ekipa. Rodions Kurucsas su Bruklino „Nets“ (22-23) namuose nugalėjo Bostono „Celtics“ (25-18) rezultatu 109-102 (27:25, 19:20, 44:21, 19:36).

Pirmoji rungtynių dalis buvo labai atkakli, o abi komandos išliko viena prie kitos. Visgi po ilgosios pertraukos namai sužaidė tiesiog puikų kėlinį ir susikūrė dviženklį pranašumą, kurio svečių ekipa iki galo panaikinti nesugebėjo.

Latvis per 34 minutes pelnė 19 taškų (5/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/3 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir tris kartus prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo D'Angelo Russell su 34 taškais.

Pralaimėtojų gretose Jaysonas Tatumas surinko 34 taškus, Jaylenas Brownas 22.