„Pacers“ prabudo antrame kėlinyje ir įveikė „Spurs“ – D. Sabonio sąskaitoje dvigubas dublis

NBA lygoje ir toliau sėkmingai žaidžia lietuviai, kurių komandos pasiekė pergales šią naktį. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (37124) svečiuose nugalėjo San Antonio „Spurs“ (25-34) rezultatu 116:111 (26:34, 40:23, 26:27, 24:27).

Po pirmo kėlinio ir antro pradžios atrodė, kad mūsiškio ekipa turės problemų ir pergalės gali neiškovoti. Visgi, laiku spurtavę „Pacers“ krepšininkai sužaidė puikiai antro ketvirčio pabaigą ir persvėrė rezultatą. Gero kėlinio užteko, kad įgyto pranašumo užtektų laimėti mačą, nes po ilgosios pertraukos varžovai vėl žaidė šiek tiek sėkmingiau.

D. Sabonis per 36 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po kartą perėmė ir blokavo metimą.

Komandoje rezultatyviausias buvo M. Brogdonas su 26 taškais, dar 24 pridėjo T. J. Warrenas.

Pralaimėtojų gretose P. Millsas surinko 24 taškus, T. Lyles 20.