L. Dončičius pelnė 30 taškų ir atvedė „Mavericks“ į pergalę (VIDEO)

NBA rungtyniaujantis jaunasis slovėnas pademonstravo dar vieną ypatingą pasirodymą, kurio dėka jo komanda iškovojo pergalę. Luka Dončičius su Dalaso "Mavericks" namuose nugalėjo Finikso "Suns" krepšininkus rezultatu 104:94 (26:26, 20:24, 32:19, 26:25).

Visas susitikimas buvo atkaklus ir artimas, tačiau namams pavyko po ilgosios pertraukos persverti rezultatą ir atsiplėšti nuo varžovų, o ketvirtame kėlinyje sužaisti užtikrinčiau.

Dar vieną puikų pasirodymą surengė L. Dončičius, kuris per 36 minutes pelnė 30 taškų (4/5 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 10/16 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliok 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, tačiau 4 kart suklydo ir 1 kartą prasižengė.

Jam labiausiai talkino Harrisonas Barnesas su 17 taškų.

Pralaimėtojų gretose T.J. Warrenas surinko 20 taškų, o dar 17 pridėjo Joshas Jacksonas.