Išrinkti nauji Naismitho krepšinio šlovės muziejaus nariai, tarp kurių – ir žuvęs Kobe

Garnettas, Bryantas, Duncanas

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį išrinkta nauja 2021 metų Jameso Naismitho krepšinio šlovės muziejaus karta. Šįsyk į ją pateko devynios JAV ir pasaulio krepšinyje itin ryškų pėdsaką palikusios personos.

Daugiausia dėmesio sulaukė Kobe Bryanto įtraukimas į muziejų. Praėjusiais metais sraigtasparnio katastrofoje tragiškai žuvusios buvusios Los Andželo „Lakers“ žvaigždės žmona Vanessa pasakė kalbą, kurioje teigė, kad kito tokio kaip Kobe jau nebus ir sakė mananti, kad žuvęs jos vyras dabar iš dangaus su šypsena stebi, kaip ji jį giria.

Be to, K. Bryanto pagerbimo proga pasisakė ir jo artimas draugas bei mentorius, geriausiu visų laikų planetos krepšininku laikomas Michealas Jordanas.

Be Kobe Bryanto, į krepšinio šlovės muziejų įtrauktos dar 8 pavardės. Tai – Kevinas Garnettas, Patrickas Baumannas, Tamika Catchings, Eddie Suttonas, Kim Mulkey, Rudy Tomjanovichius, Timas Duncanas ir Barbara Stevens.

K. Garnettas, T. Duncanas, R. Tomjanovichius ir K. Bryantas buvo ir Lietuvos rinktinės varžovai olimpinėse žaidynėse nuo 2000 iki 2012 metų. 2004 metais Atėnuose lietuviai įveikė JAV rinktinę 94:90 grupės varžybose, o „Svajonių komandos“ marškinėlius tais metais vilkėjo T. Duncanas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts