J. Valančiūnas vėl buvo rezultatyvus ir padėjo nugalėti „Rockets“

NBA lygoje netikėtą pergalę pasiekė mūsiškio klubas, kuris ir toliau demonstruoja vis geresnį žaidimą. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (19-22) ekipa namuose pranoko Hiustono „Rockets“ (26-13) rezultatu 121:110 (32:37, 35:24, 18:22, 36:27).

Rungtynių pirmoje dalyje geriau žaidė varžovai iš Hiustono, kurie susikūrė dviženklį pranašumą ir beveik pusantro kėlinio pirmavo. Visgi, vėliau „Grizzlies“ atrado sėkmingą žaidimą ir išlygino bei persvėrė rezultatą į savo pusę. Po ilgosios pertraukos „Rockets“ dar porą kartų pirmavo, tačiau išlaikyti pranašumo vis nepavyko.

J. Valančiūnas per 28 minutes pelnė 19 taškų (0/2 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą.

Sėkmingiausiai komandoje žaidė J. Morantas, kuris pelnė 26 taškus, dar 24 pridėjo D. Brooksas.

Pralaimėtojų gretose fantastišką pasirodymą surengė J. Hardenas, kurio sąskaitoje 41 taškas.