Bičkauskio ir Paliukėno atstovaujama „CSM Oradea“ priartėjo prie Europos taurės atkrintamųjų

Dviejų lietuvių atstovaujama „CSM Oradea“ (2-3) ekipa FIBA Europos taurės turnyre iškovojo antrąją pergalę. Christiano Achimo treniruojama ekipa namuose nugalėjo „Porto“ (2-3) krepšininkus ir priartėjo prie turnyro atkrintamųjų.

Dovis Biškauskis ant parketo praleido 19 minučių ir į „Porto“ krepšį sukrapštė 3 taškus (1/1 trit., 0/2 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

Tuo tarpu Martynas Paliukėnas nugalėtojams pelnė 2 taškus (0/1 trit., 1/1 dvit., 0/2 baud.), atkovojo kamuolį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkai rungtynes į savo rankas perėmė tik prieš ilgąją pertrauką. Pirmojoje rungtynių pusėjė „CSM Oradea“ beveik visą laiką buvo besivejančiųjų vaidmenyje, tačiau į rūbinę žengė turėdami jau 5 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos šeimininkai pranašumą padidino iki dviženklio, kurį išlaikė iki mačo pabaigos ir šventė užtikrintą pergalę.

Sekančias rungtynes lietuvių atstovaujamas klubas rungtyniaus lapkričio 17 d. prieš „Szolnoki Olaj“ ekipą.