Bosnių spaudos spėjimai: M. Kuzminskas grįš į Europą

Galbūt Bosnijoje ir Hercegovinoje krepšinis nėra pats populiariausias sportas, tačiau Mindaugo Kuzminsko situaciją seka ir vietiniai žurnalistai.

Niekam nepaslaptis, kad M. Kuzminskas buvo atleistas iš Niujorko „Knicks“ ekipos ir buvo susitikęs su Los Andželo „Lakers“ komandos vadovais.

Bosnių spauda taip pat žino, jog susitikimas nebuvo itin vykęs ir šalims nepavyko pasiekti susitarimo. Būtent dėl šios priežasties, bosnių spauda pradėjo spėlioti, kad M. Kuzminskas greičiausiai grįš į Europą.

Paulius Motiejūnas teigė, kad stebi M. Kuzminsko situaciją, tačiau šansų lietuvį privilioti yra labai mažai ir vilčių į tai žalgiriečiai nededa. Tuo tarpu broliai Lavrinovičiai buvo pasidalinę vaizdo įrašu, kuriame linksmai kvietė M. Kuzminską į „Lietkabelį“.

Bosniai šias žinutes priėmė labai rimtai ir teigė, kad „Žalgiris“ labai norėtų susigrąžinti puolėją, tačiau tam tiesiog neleidžia finansiniai klausimai. Taip pat buvo užsiminta ir tai, kad Lavrinovičiai kviečia lietuvį prisijungti prie jų Panevėžyje ir nebuvo kalbama apie jokią humoro formą.

Vien dėl to, kaip rimtai buvo priimtos žinutės apie M. Kuzminsko viliojimą į Lietuvą, galima suprasti, kad nereikėtų pasitikėti ir tuo, jog puolėjas sugrįš į Europą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts