Brukline prireikė dviejų pratęsimų, kad Memfio „Grizzlies“ išsivežtų pergalę (VIDEO)

NBA lygoje šią naktį buvo sužaistos įspūdingos rungtynės tarp Bruklino "Nets" (8/15) ir Memfio "Grizzlies" (13/8), kuriuose prireikė net dviejų pratęsimų, kad paaiškėtų nugalėtojas. Galutinis rungtynių rezultatas 125:131 (26:26, 32:32, 22:27, 31:26, 6:6, 8:14) Memfio naudai.

Pirmieji du rungtynių kėliniai pasibaigė vienodu komandų taškų skaičiumi ir abi komandos į ilgąją pertrauką išėjo lygiu rezultatu. Trečiame kėlinyje svečiai jau žaidė geriau, tačiau ketvirtasis kėlinys buvo sėkmingesnis namams, kurie išlygino rezultatą, o rungtynės nukeliavo į pratęsimą.

Po pirmo pratęsimo komando neišsiaiškino nugalėtojo ir pelnė tik po 6 taškus, tačiau antrame pratęsime "Grizzlies" sužaidė energingiau ir laimėjo akistatą.

Nugalėtojus į pergalę vedė Mike Conley su 37 taškais, Jaren Jackson Jr. surinko 36 taškus.

Pralaimėtojų gretose D'Angelo Russell surinko 21 tašką.