Užuomina dėl pirmojo šaukimo? „Suns“ vadovas pripažino, kad neturi problemų dėl L. Dončičiaus fizinių galimybių

Kol kas išlieka neaišku, kuria linkme linksta Finikso „Suns“ ekipa, kuri turi pirmąjį šių metų NBA naujokų biržos šaukimą.

Vis dėlto „Suns“ komandos generalinis vadovas Ryanas McDonough pripažino, kad nemato didelės problemos ties Luka Dončičiaus atletiškumu, kas kelia daug klaustukų kitoms komandoms ir ekspertams.

„Mes matėme jį žaidžiantį daug kartų. Aš asmeniškai jį mačiau žaidžiantį keturis ar penkis kartus per paskutinius aštuonis mėnesius.

Patas Connelly (generalinio vadybininko asistentas, aut. pastaba) taip pat matė jį. Igoris („Suns“ vyr. treneris, buvęs Slovėnijos rinktinės treneris, aut. pastaba) jį žinoma matė daugiau kartų už visus.

Kadangi jis yra toks įgudęs būdamas tokio dydžio ir turi puikų jausmą… Manau, kad jūs net nesuprantate, koks didelis jis yra.

Jis gali susikurti sau metimą, jis gali nuleisti petį ir susikurti sau erdvės, gali per jėgą įveikti jį ginančius krepšininkus. Jis gali kiekvieną kartą išprovokuoti pražangą ir mesti baudų. Neturiu visiškai jokių problemų dėl jo fizinių galimybių“, – kalbėjo „Suns“ vadovas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts