„Bucks“ komandai po metų pertraukos padėjo J. Parkeris, o G. Antetokounmpo metimas išplėšė ir pergalę (VIDEO, REZULTATAI)

Milvokio „Bucks“ ekipa po ilgos pertraukos sulaukė Jabari Parkerio pagalbos ir 92:90 iškovojo pergalę prieš Niujorko „Knicks“.

Itin atkakliose ir įtemptose rungtynėse pergalę išplėšė „Bucks“ ekipa, kuriai ją padovanojo Giannis Antetokounmpo pataikęs dvitaškį iš po krepšio likus 2 sekundėms iki rungtynių pabaigos. Timas Hardaway dar spėjo išmesti tritaškį, tačiau jis tikslo nepasiekė.

Įdomu tai, kad šiose rungtynėse didžiausias skirtumas skyręs komandas buvo 6 taškai. Trečiojo kėlinio viduryje „Bucks“ pirmavo 71:65. O ketvirtame kėlinyje tik du kartus buvo užfiksuota, kai komandas skyrė daugiau negu 3 taškai.

Šiose rungtynėse pirmą kartą nuo 2017 metų vasario 8 pasirodė aikštėje pasirodė Jabari Parkeris. Praėjusių metų pradžioje puolėjui plyšo kryžminiai kelio raiščiai, o identišką traumą jis buvo patyręs ir pirmaisiais karjeros metais (2014 m).

J. Parkeris aikštėje pasirodė pirmajame kėlinyje ir per 15 minučių pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir kartą prasižengė.

„Knicks“ gretose rezultatyviausi buvo Kristapas Porzingis (1/5 trit.) ir Enesas Kanteris (8/13 dvit., 18 atk. kam.) pelnę po 17 taškų, Courtney Lee pridėjo 13, Jarrettas Jackas 11.

„Bucks“ gretose G. Antetokounmpo pelnė 29 taškus (11 atk. kam.), J. Parkeris pridėjo 12, Krhrisas Middletonas ir Sterlingas Brownas po 9.

Atlantos „Hawks“ 110:119 Bostono „Celtics“
Los Andželo „Lakers“ 102:99 Bruklino „Nets“
Majamio „Heat“ 97:103 Filadelfijos „76ers“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 114:100 Oklahomos „Thunder“
Jutos „Jazz“ 129:97 Finikso „Suns“
Oklendo „Warriprs“ 119:104 Sakramento „Kings“