„Bulls“ ekipos talentui – komplimentai iš S. Curry ir S. Kerro

Čikagos „Bulls“ ekipos naujokas Lauri Markkanenas įrodinėja visiems kritikams, kurie nemanė, jog suomis gali pritapti NBA. 7-uoju NBA naujokų biržos šaukimu pasirinktas aukštaūgis gerina vieną rekordą po kito.

L. Markkanenui prireikė mažiausiai rungtynių, kad pasiektų 100 tritaškių ribą NBA lygoje. Jis tiek tritaškių sumetė per pirmas 41 rungtynes vilkint „Bulls“ marškinėlius. Palyginus Stephenui Curry prireikė 58 rungtynių, Ray Allenui 76, Dirkui Nowitzkiui – 113.

Krepšininkui taip pat priklauso eilė tritaškių kalbant apie pirmąjį sezoną karjeroje. Jis yra daugiausiai tritaškių įmetęs krepšininkas per pirmas 40 rungtynių, 30, 20, 10 rungtynių.

Jis taip pat pakartojo Dirko Nowtizkio rekordą. L. Markkanenas tapo antruoju krepšininku pataikiusiu 8 tritaškius per rungtynes esant 7 pėdų (213 cm.) ūgio arba aukštesniu.

O po rungtynių su „Golden State Warriors“, komandos superžvaigždė Stephenas Curry negailėjo suomiu pagyrų.

„Jis turėtų pristabdyti su tais visais naujokų tritaškių rekordų gerinimais. Aš tikrai didžiavausi dėl kelių iš jų ir didžiuojuosi būdamas toje grupėje, todėl jis tikrai galėtų pristabdyti. Atsižvelgiant į tai, ką jis daro dabar, tai jis bus labai didelė jėga“, – kalbėjo ne vieną tritaškių rekordą turintis S. Curry.

„Mes jaučiame labai daug pagarbos tam, ką „Bulls“ daro ir ypač Markkanenui, kalbant apie jo potencialą. Manau, kad vieną dieną jis tikrai bus „Visų žvaigždžių“ rungtynėse“, – komplimentų negailėjo ir S. Kerras.

L. Markkanenas taip pat taikosi į dar vieną D. Nowitzkio rekordą. Vokietis 2000-2001 metų sezone pataikė 151 tritaškį ir tai yra daugiausiai tritaškių iš 7 pėdų ūgio krepšininko. L. Markkanenas įpusėjus sezonui turi jau 101.

Iš viso suomis šį sezoną per rungtynes renka po 15,4 taško (37,3 proc. trit.) ir atkovoja po 7,6 atšokusio kamuolio.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts