Dončičius ir kompanija po pergalės prieš Argentiną skendo svaigaluose

Luka su komandos draugais šventė aistringai

Dabartinė Europos čempionė ir olimpinių žaidynių debiutantė Slovėnijos vyrų krepšinio rinktinė šiose žaidynėse jau pagarsėjo ne tik įspūdinga pergale pirmose savo rungtynėse prieš pasaulio vicečempionę Argentiną (118:100), bet ir pirmu skandalu.

Po svaiginančio tango puolime prieš Pietų Amerikos atstovus slovėnų krepšininkai užfiksuoti rūbinėje visiškame chaose: matyti kaljano dūmai, ant stalo išrikiuoti spiritiniai gėrimai, išsibarstę pokerio žetonai. Taipogi aiškiai matyti, kaip kai kurie Slovėnijos atstovai jau nelabai adekvatūs juos supančiai aplinkai.

Tokius vaizdus išplatino Ispanijos moterų olimpinės rinktinės krepšininkė Christina Ouvina savo „Instagram“ profilyje. Akivaizdu, kad krepšininkė nelabai suvokė savo veiksmų pasekmes, nes veikiausiai pati buvo ugningo vakarėlio dalyvė. Priešingu atveju, ką ši dailiosios lyties atstovė būtų galėjusi veikti Slovėnijos vyrų rinktinės rūbinėje tarp apkvaitusių ir pusnuogių vyrų?.. Maža to, buvo drastiškai pažeistos drausmės dėl Covid-19 taisyklės.

Nors pati krepšininkė jau susivokė ir atsiprašė už sukeltą skandalą, ar turės ši istorija neigiamų pasekmių Slovėnijos rinktinei parodys netolima ateitis.

Christina Ouvina
Christinos Ouvinos neapgalvotas elgesys sukėlė skandalą

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts