Buvęs Jasikevičiaus treneris tapo naujuoju Sabonio treneriu

Carlisle'as tapo nauju Indianos strategu

Indianos „Pacers“ klubas, kuriam atstovauja vienas telentingiausių visų laikų Lietuvos krepšininkų Domantas Sabonis, turi naują strategą. Juo tapo daug treniravimo NBA lygoje patirties turintis Rickas Carlisle'as.

R. Carlisle'as prieš tai 13 metų treniravo Dalaso „Mavericks“, o su Indianos klubu savo karjerą susiejo 4 metams. Per šį laikotarpį 61 metų amerikietis savo kišenes turėtų papildyti 29 milijonais eurų.

Darbas su „pacers“ klubu šiam strategui nėra jokia naujiena. Indianapolyje vyriausiuoju treneriu jis jau darbavosi pirmame šio amžiaus dešimtmetyje: 2003-2007 metais. 2005-2007 metais jis treniravo Šarūną Jasikevičių, tuo metų gynusį „pacers“ garbę NBA arenose. Tiesa, karjeros pike tuo metu buvusiu Lietuvos rinktinės įžaidėju šis strategas pasitikėjo gana menkai, pirmenybę atakų organizatoriaus pozicijoje teikdamas savo numylėtiniui Jamaalui Tinsley.

Dar anksčiau, 1997-2000 metais R. Carlisle'as dirbo „Pacers“ treneriu asistentu.

NBA lygoje jau veteranu laikomas R. Carlisle'as „Pacers“ pagrindinio stratego kėdėje pakeis Nate'ą Bjorkgreną, su kuriuo atsisveikinta po to kai Indianapolis liko devintas Rytų konferencijoje ir nepateko į aktrintamąsias varžybas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts