C. Anthony įspūdingu pasiekimu prisijungė prie P. Ewingo, L. Jamesui tai pasiekti sutrukdė geraširdiškumas

Carmelo Anthony NBA lygoje debiutavo 2003-aisiais metais, o per tą laikotarpį atstovavo Denverio „Nuggets“, Niujorko „Knicks“ ir šiais metais prisijungė prie Oklahomos „Thunder“ komandos.

Šią naktį rungtynės prieš Memfio „Grizzlies“ C. Anthony buvo 1000-osios jo karjeroje NBA. Įdomu tai, kad visas 1000 rungtynių amerikietis pradėjo startiniame penkete.
Jis tapo vos antruoju žaidėju istorijoje, kuris pirmą 1000 rungtynių pradėjo žengdamas į aikštę nuo pirmos minutės.

Pirmasis tai padaręs buvo Patrickas Ewingas. Iki tokio pasiekimo nedaug trūko ir Buckui Williamsui bei Timui Duncanui, kurie iš pirmo 1000 rungtynių ant suolo pradėjo rungtynes tik du kartus. Tuo tarpu LeBronas Jamesas per 1000 nuo suolo kilo tik kartą.

Bet būtent L. Jameso istorija yra itin įdomi. Atletas pasiprašė „Cavaliers“ trenerio Mike‘o Browno, kad šis jį pakeltų nuo suolo 2007-aisiais. Mat tuomet Andersonas Varejao nebenorėjo žaisti už „Cavlaiers“, kas sukėlė neigiamą reakciją Klivlande.

L. Jamesas nenorėjo, kad jo komandos draugas būtų nušvilptas. Puolėjas norėjo, kad nuo suolelio jie būtų pakelti tuo pat metu, nes buvo įsitikinęs, kad „Cavaliers“ fanai būtent dėl L. Jameso nešvilps aukštaūgiui.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts