„Cavaliers“ atleido vyriausiąjį trenerį

basketnews.lt

Klivlando „Cavaliers“ nusprendė po itin sudėtingo sezono atsisveikinti su vyriausiuoju treneriu Larry Drew.

Šį sezoną „Cavaliers“ iškovojo tik 19 pergalių ir Rytų konferencijoje užėmė 14-ąją vietą. Prieš tai, komandoje dar žaidžiant LeBronui Jamesui, „Cavaliers“ ketverius metus iš eilės rungtyniavo NBA finaluose.

Tuoj pat po sezono pabaigos susitiko 61-erių metų Larry Drew ir „Cavaliers“ generalinis direktorius Koby Altmanas, kurie kartu nusprendė, jog geriausias sprendimas – pasukti skirtingomis kryptimis.

19 pergalių yra antras blogiausias rezultatas šio sezono NBA. Fynikso „Suns“ taip pat pasiekė 19 laimėjimų, o Niujorko „Knicks“ pasirodė prasčiausiai – laimėjo 17 kartų.

Drew iki pat sezono pabaigos skatino savo komandą kautis dėl kiekvienos pergalės, o dėl to užsitarnavo krepšininkų pagarbą, įskaitant ir Kevino Love’o, kuris rungtyniavo tik 22-ejose rungtynėse.

„Mes trenerį labai gerbiame ir esame labai dėkingi už tai, kaip jis dirbo šį sezoną. Jis į komandą atnešė profesionalumo ir lyderystę. Visi jam linkime judėti pirmyn“, – sakė generalinis direktorius Altmanas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts