„Cavaliers“ treneris svarbius pokyčius rotacijoje atliko po įkyrių žurnalisto klausimų? (VIDEO)

Po pirmų dviejų nesėkmių Bostone prieš „Celtics“ komandą, „Cavaliers“ treneris Tyronnas Lue nusprendė imtis pokyčių savo rotacijoje, kurie padėjo komandai atsitiesti ir išlyginti serijos rezultatą 2:2.

Vienas iš pagrindinių pokyčių su pirmosiomis rungtynėmis – ant suoliuko pasodintas Rodney Hoodas. Blankiai nuo serijos su „Raptors“ žaidžiantis krepšininkas per pastarąsias septynias atkrintamųjų varžybų dvikovas net keturis kartus buvo palikęs aikštę be taškų, o vos kartą jis įmetė daugiau nei du taškus.

Po antrųjų serijos rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje vienas iš žurnalistų atkakliai stengėsi išsiaiškinti, kodėl treneris laiko aikštėje R. Hoodą, o „Cavaliers“ strategas bandė teisinti savo žaidėją kalbėdamas, jog jis aikštėje bus geresnis.

Visgi, po šios spaudos konferencijos R. Hoodas aikštėje daugiau nepasirodė – tiek trečiose, tiek ketvirtose komandos rungtynėse jis aikštėje nepasirodė, o komanda šventė užtikrintas pergales.

Pats R. Hoodas šiose atkrintamosiose varžybose pasižymėjo ne tik prastu žaidimu, tačiau ir savo arogancija. Serijoje su „Raptors“ jis atsisakė žengti į aikštę ketvirtajame kėlinyje, kai jo komanda prieš varžovus pirmavo triuškinančiu skirtumu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts