„Celtics“ treneris LeBrono ir „Cavaliers“ stabdymo planą ruošė pasitelkdamas K. Irvingą

Vienu iš geriausių NBA trenerių vadinamas Bradas Stevensas nesnaudžia net ir „Celtics“ klubui patekus į rytų konferencijos finalą. Pranešama, jog jis atidžiai ruošė rungtynių planą prieš „Cavaliers“, o į pagalbą jis pasikvietė iki tol visą savo karjerą Klivlende praleidusį Kyrie Irvingą.

Išskirtinai apie „Celtics“ klubą rašantis reporteris Marcas D‘Amico atskleidė, jog vien varžovų mačų analizėmis B. Stevensas neapsiėjo – jis praleido beveik visą dieną klausinėdamas Kyrie Irvingo apie stipriąsias/silpnąsias LeBrono Jameso ir kitų „Cavaliers“ žaidėjų savybes ir kartu su įžaidėjo pagalba bandė sukurti planą, kuriuo būtų galima pristabdyti buvusius amerikiečio komandos draugus.

Pats K. Irvingas, kaip ir dar trys jo komandos draugai, šios dienos rungtynėse nežais dėl patirtos traumos. Visgi, nepaisant to, jog jis negali padėti savo komandos draugams aikštėje, įžaidėjas nestokoja patarimų savo ekipos draugams, taip siekdamas įrodyti, kad į šį klubą jis ne veltui atvyko tapti tikru komandos lyderiu.

Vasarą buvo kalbama, jog būtent dėl noro tapti pagrindiniu komandos žaidėju, K. Irvingas nusprendė paprašyti mainų ir galiausiai „Cavaliers“ iškeitė į „Celtics“ komandą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts