„Celtics“ triumfavo po trilerio Denveryje (VIDEO, REZULTATAI)

Bostono „Celtics“ ekipa po itin atkaklios kovos 111:110 įveikė Denverio „Nuggets“ krepšininkus.

Svečiai iš Bostono jau po pirmojo kėlinio bandė atitrūkti, kai pirmavo 32:21, o antrajame kėlinyje vienu metu pirmavo 20 taškų skirtumu – 51:31.

Vis dėlto, iki kėlinio pabaigos „Nuggets“ atsilikimą sumažino iki 11, o trečiajame kėlinyje spurtavo 10:0 ir išlygino rezultatą (66:66). Būtent nuo tos akimirkos kova ir patapo itin arši. Nė viena komanda nesugebėjo toliau pabėgti ir viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Likus 2 minutėms po Alo Harfordo tritaškio „Celtics“ pirmavo 108:102, tačiau tada Gary Harriso, Trey Lyleso ir Jamalo Murray dvitaškiai išlygino rezultatą ir likus 43 sekundėms švieslentėje degė tokie skaičiai – 108:108.

Vis dėlto, likus 34 sekundėms iki rungtynių pabaigos Jaylenas Brownas smeigė tritaškį ir išvedė „Celtics“ į priekį, tačiau Jamalas Murray labai greitai atsakė dvitaškiu. „Celtics“ negalėjo laikyti kamuolio iki rungtynių pabaigos, tad Kyrie Irvingo dvitaškis skriejo pro šalį likus 7 sekundėms. „Nuggets“ bandė greitai užpulti tačiau Willo Bartono tolimas tritaškis tikslo nepasiekė.

„Celitcs“ gretose rezultatyviausias buvo K. Irvingas su 27 taškais, 20 pridėjo Jaysonas Tatumas, Marcuso Morriso sąskaitoje 14, Danielio Theiso 11, o A. Harfordo 10.

„Nuggets“ ekipoje išsiskyrė Nikola Jokičius su 24 taškais (11 atk. kam.), T. Lylesas pelnė 20, W. Bartonas 19, Masonas Plumlee 16 (8 atk. kam.), G. Harrisas 15, J. Murray 14 (8 rez. perd.).

Minesotos „Timberwolves“ 100:105 Atlantos „Hawks“
Finikso „Suns“ 109:120 Memfio „Grizzlies“
Filadelfijos „76ers“ 95:107 Milvokio „Bucks“
Majamio „Heat“ 95:88 Dalaso „Mavericks“