„Chimki“ nusprendė viską pradėti iš naujo – klubas žais antrojoje Rusijos lygoje

Maskvos srities "Chimki" iš krepšinio neišnyks

Praėjusį sezoną katastrofą patyręs ir dėl finansinių sunkumų iš Eurolygos bei Vieningosios lygos (VTB) šią vasarą pasitraukęs Maskvos srities „Chimki“ klubas vis dėl to iš krepšinio žemėlapio neišnyks.

Gerbiamas ir gerai žinomas Rusijos žurnalistas Artiomas Komarovas sklebia, kad šiuo metu Mytiščiuose įsikūrusi ekipa kitą sezoną vers naują savo metraščių lapą bei startuos antrajame pagal pajėgumą Rusijos krepšinio divizione.

Žurnalisto pranešime taip pat yra pranešama, kad „Chimki“ varžysis ir Rusijos taurėje, o komandai dirigentu išliks tas pats Andrejus Malcevas. Pastarasis praėjusio sezono pabaigoje pakeitė visiems puikiai žinomą, tačiau iš vyr. trenerio posto atleistą Rimą Kurtinaitį.

Įdomu yra tai, kad Maskvos srities klubas praėjusio sezono pradžioje turėjo trečią didžiausią biudžetą Rusijoje, kuris siekė 19,5 mln. eurų, tačiau įsibėgėjus sezonui komanda buvo apkaltinta pažeidusi finansinio stabilumo ir garbingo žaidimo įstatymus bei patyrė visišką gyvavimo fiasko. 2022 metais „Chimki“ klubui būtų sukakę 25 metai, o pirmą kartą jis buvo įkurtas 1997 metais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts