CSKA dar kartą suspendavo M.Jamesą

Pirmadienį Maskvos CSKA klubas paskelbė, kad vyriausiojo trenerio Dimitrio Itoudžio sprendimu dar kartą suspenduotas Mike’as Jamesas.

Krepšininkas suspenduotas po įsiplieskusio konflikto su vyriausiuoju klubo treneriu. Itoudis ir Jamesas šeštadienį Vieningosios lygos rungtynėse prieš Kazanės „Unics“ apsižodžiavo, o treneris iš karto pasodino komandos vedlį ant suolo. Amerikietis mače sužaido vos 3 minutes ir pakilęs nuo atsarginių žaidėjų suolo nužygiavo į rūbinę.

Dėl šios priežasties krepšininkas privalės praleisti artimiausias rungtynes. Antradienio vakarą CSKA stos į kovą Eurolygoje, kur susitiks su Sankt Peterburgo „Zenit“, o penktadienį Rusijos klubo laukia Maskvos srities „Khimki“.

Tai jau antras kartas šiame sezone, kai amerikietis yra suspenduojamas. Pirmą kartą M.Jamesas buvo suspenduotas sausio pabaigoje, kai vyriausiasis treneris krepšininko neišleido į labai artimo senelio laidotuves.

Jamesas yra pagrindinis CSKA pergalių kalvis. Žaidėjas Eurolygoje vidutiniškai renka po 19,3 taško, o jo atstovaujamas klubas šiuo metu rikiuojasi antrojoje pozicijoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts