L. Dončičius buvo arti trigubo dublio, o jo komanda šventė pergalę (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis jaunasis slovėnas pateikė dar vieną įspūdingą pasirodymą ir padėjo savo komandai iškovoti pergalę. Luka Dončičius su Dalaso "Mavericks" (20-22) svečiuose po sunkios kovos įveikė Minesotos "Timberwolves" (20-22) rezultatu 115:119 (26:28, 24:33, 28:24, 37:34).

Abi komandos šį sezoną demonstruoja panašų lygį ir turi vienodą pergalių skaičių, o rungtynių metų puikiai matėsi įnirtinga kova. Pirmoje rungtynių dalyje geriau pasirodė svečiai, kurie susikūrė dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos namai žaidė kur kas geriau ir pradėjo naikinti deficitą, tačiau Dalaso krepšininkai sugebėjo atsilaikyti ir iškovoti pergalę.

L. Dončičius surinko 29 taškus (8/14 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai, 7/10 dvitaškiai) per 35 minutes, jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius, tačiau 1 prarado ir prasižengė 2 kartus.

Jam talkino Harrisonas Barnesas su 23 taškais, J.J. Barea pridėjo 16.

Pralaimėtojų gretose Karl-Anthony Townsas surinko 30 taškų, o Derrickas Rose'as 2.