Lietuvos trijulių rinktinė pateko į olimpinės atrankos ketvirtfinalį

Akimirkos iš Lietuvos ir Belgijos mačo

Lietuvos 3×3 rinktinė, kurią sudaro Modestas Kumpys, Aurelijus Pukelis, Darius Tarvydas bei Šarūnas Vingelis, užsitikrino ketvirtfinalio vietą Austrijoje vykstančiame gatvės krepšinio trijulių olimpiniame atrankos turnyre.

Pirmąją varžybų dieną (ketvirtadienį) Lietuva buvo sutriuškinusi Kazachstaną bei nusileidusi JAV, o šeštadienio grupės pirmoje kovoje teko paprakaituoti kovoje su Belgija. Lietuva laimėjo minimaliu skirtumu 17:16, o lemiamą metimą likus 8 sekundėms iki mačo pabaigos pataikė Aurelijus Pukelis.

Antrajame dienos susitikime pavyko sudoroti Pietų Korėją. Šįsyk pergalė pasiekta kur kas lengviau – rinktinė iš Pabaltijo laimėjo 22:12.

Pergalė prieš Pietų Korėją reiškia, kad lietuviai žemiau antrosios pozicijos grupių etape jau nenukris. Juos pergalių skaičiumi gali pavyti tik belgai, tačiau net ir įveikę amerikiečius jie aukščiau trečiosios vietos jau nepakils dėl nepalankaus krepšių santykio.

Per 4 B grupės kovas tik amerikiečiams nusileidę geriausi mūsų šalies 3×3 krepšinio meistrai liks antri, pirmąją vietą užleidę amerikiečiams.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts