CSKA pasiekė dar vieną pergalę, o M.Grigonis buvo tarp rezultatyviausių

Marius Grigonis buvo tarp rezultatyviausių CSKA ekipoje

Savo pasiruošimą sezonui tęsiantis Maskvos CSKA klubas Kipre pasiekė dar vieną triuškinama pergalę. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai rezultatu 107:68 (31:13, 24:17, 28:20, 24:18) sutriuškino Lavrijaus „Megabolt“ ekipą.

Nuo pirmųjų susitikimo minučių CSKA krepšininkai parodė, kas yra šių varžybų favoritas. Rusijos klubas sugebėjo laimėti atkarpą 24:2 ir nors graikams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 10 taškų (28:38), po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 25 taškai – 55:30.

Marius Grigonis aikštėje pasirodė tik 13-ąją žaidimo minutę, bet puikiai įsiliejo į žaidimą ir pasibaigus rungtynėms buvo tarp rezultatyviausių CSKA ekipos žaidėju. Buvęs Kauno „Žalgirio“ gynėjas ant parketo praleido 13 minučių, pelnė 13 taškų, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir į savo asmeninę sąskaitą įsirašė 16 naudingumo balų.

Rezultatyviau už Grigonį nugalėtojų komandoje žaidė po 15 taškų surinkę Andrejus Lopatinas (7 atk. kam., 22 naud.) ir Nikola Milutinovas bei 14 pridėjęs Iffe Lundbergas. Vertėtų priminti ir tai, kad CSKA ekipoje aikštėje pasirodė 15 krepšininkų ir nė vienas iš jų nerungtyniavo ilgiau nei 18 minučių.

Rusijos grandų klubui tai jau buvo antroji pergalė iš tiek pat galimų per pastarąsias tris dienas. Ketvirtadienį Dimitrio Itoudžio auklėtiniai rezultatu 75:64 įveikė Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ komandą.