„Jazz“ deimantas: D. Mitchellas ir toliau įrodinėja savo vertę

Jutos „Jazz“ ekipa 2017-ųjų metų NBA naujokų biržoje 13-uoju šaukimu pasirinko Donovaną Mitchellą. Iš „Louisville“ universiteto atvykęs 21-erių gynėjas nenustoja stebinti tiek NBA fanų, tiek NBA ekspertų.

„Jazz“ ekipos lyderis šį sezoną net 7 kartus viršijo pelnytų 30 taškų ribą per rungtynes. Tai yra pats geriausias rezultatas, kokį naujokas fiksuoja nuo 2010-11 metų sezono. Tada Blake‘as Griffinas tokių rungtynių turėjo net 14.

Tiesa, tai nėra vienintelis D. Mitchello pasiekimas.

Po 20,3 taško renkantis amerikietis patenka į elitinį krepšininkų būrį. Vos 18 žaidėjų per visą istoriją, nuo tada kai buvo įvesta NBA naujokų birža, per pirmąjį savo sezoną mesdavo daugiau negu po 20 taškų. Įdomu tai, kad iš tų 18, net 16 buvo pasirinkti pirmajame penketuke. Ronas Harperis buvo pasirinktas aštuntas, o būtent D. Mitchellas yra žemiausiai pasirinktas naujokas, kuris viršija štai šį taškų vidurkį.

D. Mitchellas ne tik stebina kritikus, tačiau yra arti to, kad atvestų „Jazz“ ekipą į atkrintamąsias. „Jazz“ šiuo metu su 41 pergale ir 32 pralaimėjimais žengia aštuntoje Vakarų konferencijos vietoje. Devintoje vietoje esanti Denverio „Nuggets“ turi viena pergale mažiau.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts