CSKA radare – NBA žvaigždė Isiah Thomasas

Isiah Thomasas

Maskvos CSKA klubas, kuriam šį sezoną atstovaus ir buvęs vienas Kauno „Žalgirio“ lyderių Marius Grigonis, toliau ieško dar vieno įžaidėjo.

Viena galimų kandidatūrų – prieš keletą metų NBA lygoje itin ryškiai spindėjusi Isiah Thomaso žvaigždė. Apie tai skelbia graikų sporto žurnalistas George'as Kogalidis.

32 metų krepšinio veteranas pastaraisiais metais jau negauna tokio didelio vaidmens NBA ekipose, tačiau jo karjeros taškų stipriausioje pasaulyje klubinio krepšinio vidurkis vistiek lieka įspūdingas – 18,1 pelnyto taško per mačą.

175cm ūgio amerikiečių mažylis senajame žemyne nėra žaidęs, o NBA lygoje praleido 10 metų. 2011m. NBA karjerą jis pradėjo Sakramento „Kings“, o vėliau atstovavo Fynikso „Suns“, Bostono „Celtics“, Klivlendo „Cavaliers“, Los Andželo „Lakers“, Denverio „Nuggets“, Vašingtono „Wizards“, o paskutine jo karjeros stotele buvo Naujojo Orleano „Pelicans“.

CSKA buvo anksčiau nusižiūrėję Keviną Pangosą, bet šiam pakėlus sparnus į Klivlendo „Cavaliers“, turėjo pratęsti paieškas. Nabejotina, kad prisijungęs prie raudonarmiečių I. Thomasas su Aleksejumi Švedu sudarytų vieną galingiausių puolamųjų duetų Eurolygoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts