D. Adomaitis – apie krepšininkų traumas ir jaunimo iššūkius (VIDEO)

Vilniaus „Rytas“ jau šį trečiadienį stos į dar vieną kovą Europos taurėje, kurioje jau yra užsitikrinęs vietą „Top-16“ etape.

Tiesa, rungtynės su Venecijos „Umana Reyer“ gali nulemti padėtį. Pergalės atveju vilniečiai užsitikrintų trečiąją poziciją grupėje.

Prieš išvykstant į Italiją paaiškėjo, kad „Ryto“ stovykloje traumą gavo Cameronas Bairstow, kurį pakeitė jaunasis Ąžuolas Tubelis.

„Cameronas lieka namuose. Smagu, kad 3-4 „Ryto“ sistemos jaunuoliai, dar pernai žaidę NKL, jau rungtyniavo LKL ir dabar kažkas iš jų turės progą pasirodyti Europos taurėje“, – sakė Adomaitis.

Kalbėdamas apie būsimus oponentus, strategas pridėjo: „Tai yra komanda, kurį ilgą laiką žaidžia su tuo pačiu treneriu ir turi daug opcijų puolime. Jie gali žaisti skirtingai tiek gynyboje, tiek puolime. Tai – sunkiai prognozuojama komanda.

Ši komanda yra sužaidusi daug solidžių rungtynių tiek išvykoje, tiek namuose. Manau, kad „Umana Reyer“ gali tapti tuo „juoduoju arkliuku“.

„Ryto“ ir Venecijos ekipos akistata įvyks trečiadienį 21 valandą vakare.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts