Minutės pertraukėlė: Graikų pagarba Šarui, J. Kazlausko prisiminimai ir aktyvus Selo palaikymas (VIDEO)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienio vakarą Pirėjuje susitvarkė su vietos „Olympiacos“ ekipa, o prieš dvikovą Atėnuose bei rungtynių užkulisiuose nardė „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris kūrybinė grupė su Dalia Belickaite priešakyje.

Atėnuose sutikti graikų krepšinio sirgaliai iškart prisiminė buvusį Atėnų „Panathinaikos“ žaidėją ir dabartinį Kauno klubo trenerį Šarūną Jasikevičių.

„Nors esu „Olympiacos“ sirgalius, galiu pasakyti, kad Šarūnas Jasikevičius yra ypatingas treneris“, – prisipažino vienas graikas.

Tiesa, Pirėjo „Taikos ir draugystės“ arenoje D.Belickaitė pakalbino ir mums puikiai pažįstamus veidus. Vienas tokių – buvęs „Žalgirio“ ir „Olympiacos“ treneris Jonas Kazlauskas.

„Tikrai netenka rinktis, ką palaikyti. Keistas klausimas, – šypsojosi strategas. – „Olympiacos“ – didžiausia pergalė, kai laimi prieš „Panathinaikos“. Tos pergalės būdavo didžiausios.“

Tribūnose buvo sutiktas ir vienas netikėtas svečias iš Lietuvos – dainininkas Egidijus Dragūnas-Selas, kuris rungtynes stebėjo su širdies drauge modeliu Kotryna Kozlovaite.

„Viskas mums gerai sutapo. Kai paskutinį kartą stebėjau „Žalgirio“ rungtynes, buvo iškovota pergalė. Tai pagalvojau, kad ateisiu ir dabar. Sėdžiu tokioje tribūnoje, kur mane tildė, kai šaukiau, sakė, kad aplink – vieni graikai, tad taip daryti nereikia“, – juokėsi E. Dragūnas.

Paprašytas įvardinti savo favoritus „Žalgirio“ komandoje dainininkas nedvejojo.

„Man visada pirmoje vietoje – Jasikevičius ir Maskoliūnas“, – tvirtino atlikėjas.

Arenoje sutikti Lietuvos krepšinio sirgaliai kalbėjo apie rungtynes bei savo meilę „Žalgiriui“. Visus pergalingų rungtynių užkulisius išvysite naujausiame #TimeOutŽalgiris epizode.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts