Lietuvių trijulės olimpiadoje neišvysime: nusileista latviams

Latviai eliminavo lietuvius

Austrijoje tęsiasi lemiamų atrankinių kovų dėl teisės varžytis Tokijo olimpinėse žaidynėse metas.

Jose dalyvavo ir lietuvių trijulė, kurią sudarė Šarūnas Vingelis, Aurelijus Pukelis, Darius Tarvydas bei Modestas Kumpys. Vis dėlto, lietuviams olimpines svajones kuriam laikui teks atidėti, kadangi Pabaltijo kaimynų ketvirtfinalio akistatoje 19:21 buvo nusileista latviams.

Mačo pradžia lietuviams nieko blogo nežadėjo. Per pirmas dvi minutes komandos kartu pelnė vos tris taškus, o Lietuva pirmavo rezultatu 2:1. Vėliau latviams labai nekrito dvitaškiai metimai, o kelissyk iš toli sėkmingai atakavę D. Tarvydas ir Š. Vingelis padidino lietuvių persvarą iki 10:6.

Vis dėlto, poros favoritai latviai rankų nuleisti neketino ir daugiausia Karlio Lasmanio bei Naurio Miežio pastangomis perėmė iniciatyvą. Beveik kiekvieną ataką mūsų kaimynai užbaigdavo rezultatyviai pataikydami tolimus metimus, prasiverždami link krepšio arba kartodami netaiklius metimus po puolime atkovotų kamuolių. Modestas Kumpys latvių spurto metimu kaip tyčia prametė du aukso vertės baudų metimus, kurie galėjo padėti susigrąžinti iniciatyvą.

Tiesa, lietuviai laikėsi iki galo ir latvių pranašumas neviršijo trijų taškų. Nepaisant to, pro A. Pukelį praslydęs ir lemiamą metimą, atnešusį Latvijai lemtingąjį 21-ąjį tašką, pataikęs Edgars Krūminšas nužudė lietuvių viltis patekti į pusfinalį, o vėliau galbūt ir į finalą, tokiu būdu pasiimant kelialapį į olimpinį Tokiją.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts