D. Adomaitis paskelbė Lietuvos rinktinės sudėtį pasaulio čempionato atrankos rungtynėms

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis trečiadienį paskelbė penkiolikos žaidėjų sąrašą, kurie mėnesio gale bus kviečiami į treniruočių stovyklą ir ruošis Pasaulio taurės atrankos rungtynėms su Italijos ir Kroatijos rinktinėmis.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sėkmingai įveikė pirmąjį Pasaulio taurės atrankos etapą ir iškovojo visas šešias pergales. Antrajame etape lietuviai po atkaklios kovos išvykoje įveikė Kroatijos ekipą (84:83), o namuose po dviejų pratęsimų palaužė Nyderlandų ekipą (95:93).

„Vadovavomės tokiu principu, kad norime pamatyti keletą naujų veidų. Tų, kurie atstovavo savo amžiaus rinktinėms ir ten užėmė svarbius vaidmenis. Bet nesinori visko daryti dirbtinai. Vis tiek, norisi, kad būtų balansas tarp patyrusių ir jaunų žaidėjų. Nusprendėme apsiriboti 15 pavardžių ir į pirmą treniruotę kviesti 12 žaidėjų“, – spaudos konferencijos metu sakė vyrų rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treniruočių stovykla prasidės lapkričio 26 dieną Vilniuje, o jau po trijų dienų lietuvių lauks rungtynės Brešia miest su Italijos rinktine. Gruodžio 2 dieną „Siemens“ arenoje Lietuvos rinktinė antrą kartą susikaus su Kroatijos ekipa.

Rinktinės žaidėjų sąrašas:

Screen-Shot-2018-11-14-at-11.48.45

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts