Krepšinio garsenybės atsisveikina su Ginobili: „Pavyzdys kiekvienam mylinčiam šį sportą“

San Antonio "Spurs" jau niekada nebebus toks pat – su klubu ir krepšiniu atsisveikino dar viena gyva legenda.

41-erių metų Manu Ginobili vakar oficialiai patvirtino, kad kabina sportbačius ant vinies. M. Ginobili "Spurs" gretose debiutavo dar 2002 metais ir rungtyniavo iki pat šios vasaros.

M. Ginobili dėl savo džentelmeniškumo tapo tikru pavyzdžiu visame krepšinio pasaulyje. Po žinios, kad argentinietis traukiasi iš krepšinio, daugelis NBA legendų ir kitų garsių krepšininkų negailėjo gerų žodžių gynėjui.

Dalaso "Mavericks" legenda Dirkas Nowitzki savo Twitter paskyroje parašė: "Sveikinu su nuostabia karjera, Manu. Puikus žaidėjas. Aršus varžovas. Nugalėtojas. Kita stotelė: krepšinio šlovės muziejus."

Vokiečiui antrino dabar jau buvęs M. Ginobili komandos draugas Paulis Gasolis: "Ačiū už absoliučiai viską, ką tu davei krepšiniui. Tikras pavyzdys visiems mums, kurie mylį šį nuostabų sportą. Laimei, paskutinius du metus turėjau progą dalintis rūbine kartu su tavimi."

Gražių žodžių argentiniečui negailėjo ir į NBA pasaulį kelią besiskinantis Luka Dončičius: "Yra tik vienas žodis, apibūdinantis Manu – LEGENDA. Ačiū už viską!"

Prie linkėjimų prisidėjo ir kiti krepšininkai:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts