D. Gudeliui – nemaloni „Ryto“ gerbėjų peticija

Pagrindinis Vilniaus „Ryto“ dalininkas Darius Gudelis sulaukė spaudimo iš sostinės komandos gerbėjų.

Sirgaliai sukūrė peticiją (nuoroda), kuria ragina prastus rezultatus demonstruojančio klubo vadovą pasitraukti iš ekipos.

„Aš, kaip ir dauguma Vilniaus „Ryto“ fanų, negaliu ramiai žiūrėti į savo mėgstamos komandos agoniją.

Apgailėtini rezultatai jau tęsiasi daugybę metų, o apie dabartinę pralaimėjimų virtinę net sunku komentuoti. Ir nereikia dangstytis koronavirusu ar traumomis.

Viskas slypi giliau ir viename asmenyje. Turbūt nesuklysiu sakydamas, kad dėl daugmaž visko yra kaltas Darius Gudelis. Šią nuomonę patvirtino ir daugybės fanų komentarai „Ryto“ socialinėje paskyroje, kur galima užduoti klausimą būtent D. Gudeliui artėjančios tinklaidės proga. Visi daugmaž vienodi: „Kada parduosi klubą?“, „Kada paliksi klubą ir leisi sužibėti vėl?“, „Kada pasitrauksite?“, „Kas turėtų atsitikti, kad pasitrauktumėte iš klubo?“, „Kodėl pats kaip dalininkas nedėdamas savo pinigų į klubą neparduodi jo Žiemeliui, kuris pasiruošęs investuoti dideles sumas tiek į klubą, tiek ir į didžiosios arenos rekonstrukciją?“

Akivaizdu, kad nuo 2014 metų „Ryto“ dalininku esantis ir galiausiai didžiąją dalį akcijų įgijęs verslininkas turi lemiamą žodį komandoje. Įvairiais būdais buvo atsisveikinta su komandai norėjusiais padėti Linu Kleiza, Antanu Guoga, Rolandu Jaručiu.

Vengiama viešumo, klubo viešoji komunikacija – kažkas baisaus, informacija pirmiausiai yra nutekinama portalų žurnalistams.

Nenuostabu, kad kraupiai elgiantis ir nuolatos patenkant į skandalus bei nesusipratimus rėmėjų kasmet vis mažėja, o apie gerų žaidėjų įsigijimus belieka patylėti, net ir dabar taupant pinigus skauto pareigos uždėtos vyr. treneriui Donaldui Kairiui.

Sklando gandai, kad praėjusią vasarą nenorėta parduoti komandos kitiems verslininkams, kurie negailėtų įdėti pinigų ir pasistengtų prikelti numirusią Vilniaus ekipą.

Pabrėžiu: užteks žaisti sirgalių jausmais, nes mums komanda – yra gyvenimas. Mes skaičiuojame dienas, valandas iki kiekvienų rungtynių, skaudžiai išgyvename pralaimėjimus, esame euforijoje po pergalių, vasarą nekantriai laukiame naujokų, perkame atributiką, lankomės arenoje, važiuojame į išvykas, rašome komentarus. Yra neteisinga, kai tokios daugybės žmonių jausmais žaidžia vienas žmogus, kuriam rūpi tik savo interesai.

Taigi, prašau visų neabejingų sostinės komandos gerbėjų pasirašyti šią peticiją ir parodyti Dariui, kad atėjo laikas nustoti žaisti sirgalių gyvenimais ir viltimis bei perleisti ekipą“, – rašoma peticijoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts