D. Motiejūno sąskaitoje vėl taškai, o „Spurs“ iškovojo 2-tą pergalę serijoje (VIDEO)

NBA lygos play-off'ų etape antrą pergalę iškovojo lietuvio atstovaujama ekipa, o mūsiškis vėl pasižymėjo taškais. Donatas Motiejūnas su San Antonio "Spurs" pasiekė antrą pergalę prieš Denverio "Nuggets" rezultatu 118-108 (31:22, 30:36, 27:26 30:24).

Rungtynės nebuvo paprastas, nors pirmą kėlinį laimėjo namie žaidusi "Spurs", tačiau svečiai prieš einant į ilgąją pertrauką skirtumą sušvelnino. Antroje rungtynių dalyje iš pradžių virė atkakli kova, tačiau paskutinį ketvirtį vėl geriau sužaidė lietuvio ekipa.

D. Motiejūnas žaidė 5 minutes ir pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai) ir atkovojo kamuolį. Rezultatyviausias komandoje buvo Derrickas White'as su 36 taškais, DeMaras DeRozanas pelnė 25.

Pralaimėtojų gretose Nikola Jokič surinko 22, Malik Beasley 20, Paul Millsap 14 taškų.

Serijos rezultatas 2-1 "Spurs" naudai.