D. Sabonio ekipa pralaimėjo ketvirtą kartą ir baigė pasirodymą NBA sezone (VIDEO)

Lietuvis su savo atstovaujama ekipa pralaimėjo ir ketvirtąsias serijos rungtynes ir baigė pasirodymą NBA play-off'ų etape. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ komanda namuose po atkaklios kovos nusileido Bostono „Celtics“ rezultatu 110-106 (23:21, 26:26, 23:26, 34:37).

Kaip ir daugelis susitikimų serijoje, ši kova taip pat buvo atkakli. Pirmą kėlinį dar pavyko sužaisti geriau laimėti porą taškų, tačiau vėliau kova vyko apylygiai. Visgi antroje rungtynių pusėje svečiai iš Bostono sužaidė šiek tiek sėkmingiau ir tie keli taškai nulėmė rungtynių bagtį.

D. Sabonis per 22 minutes pelnė 14 taškų (6/8 dvitaškiai, 0/1, 2/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 2 kartus ir prasižengė 6.

Rezultatyviausias komandoje buvo Bojanas Bogdanovčius su 22 taškais, dar 21 pridėjo Tyrreke Evansas,

Nugalėtojų gretose Gordonas Haywardas surinko 20 taškų, Marcusas Morrisas ir Jasonas Tatumas po 18.

Serijos rezultatas 0:4 Bostono "Celtics" naudai.